İÇ MİMAR
JASMIN KODZHA
JASMİN, 1986 YILINDA RUSYA'DA DÜNYAYA GELDİ. DÜNYAYI RENK, FORM VE ALANLAR OLARAK GÖREN JASMİN, ERKEN YAŞTAN İTİBAREN DUYGULARINI KAĞIDA DÖKMEK AMACIYLA ÇİZİMLE TANIŞTI. KÜÇÜKLÜĞÜNDEN İTİBAREN ÇİZİM, KOREOGRAFİ VE MÜZİKLE İLGİLENDİ. EĞİTİM HAYATINA ÖNCE GÜZEL SANATLAR OKULUNDA BAŞLADI, 2008 YILINDA UFA ÜNİVERSİTESİNDEN İÇ MİMARLIK YÜKSEK LİSANSI İLE MEZUN OLDU.

PROFESYONEL KARİYERİNE BAŞLADIĞI İSTANBUL'DA ÖNCE ARKETİPO DESİGN'DA SONRASINDA
I-AM ISTANBUL'DA ÇALIŞTI. BU DÖNEMDE SWİSSOTEL RENAİSSANCE HOTEL, MARRİOT HOTEL, TURKCELL, THE HOUSE HOTEL, WOW HOTEL, DAİKİN, FİRST GULF BANK, CLOUD 7 HOTEL, OUTPOST GİBİ PROJELERDE ÇALIŞARAK ÇEŞİTLİ SEKTÖRLERDE DENEYİM KAZANDI.

FOTOREALİSTİK GÖRSELLEŞTİRME VE MODELLEME ALANINDA UZMANLAŞAN KARDEŞİ AMİN İLE 2016 YILINDAN BERİ BİRLİKTE ÇALIŞAN JASMİN FARKLI KÜLTÜRLERE, MALZEME VE ZANAATLE YAKINDAN İLGİLENİYOR. BELİRGİN VE KENDİNE HAS TARZIYLA ÖN PLANA ÇIKAN TASARIMLARINDA PROJE SAHİPLERİNİN ÖZGÜN KİŞİLİKLERİNDEN ALDIĞI İLHAMI KENDİ KARAKTERİSTİK TARZIYLA YORUMLUYOR.

CGI/VFX TASARIMCISI
AMIN VANYUSHKIN
AMİN, 1987 YILINDA RUSYA'DA DÜNYAYA GELDİ. 2009 YILINDA UFA HAVACILIK OKULU, BİLGİ GÜVENLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU. ÇOCUKLUĞUNDA, LEGO VE YAPI BLOKLARININ HER BİR MODELİ ÜZERİNE SAATLER GEÇİRMEYE DÜŞKÜNDÜ. ÇOCUKLUĞUNDA BAŞLAYAN BU TASARIM MERAKI, ZAMANLA ONUN YARATICI DOĞASINI İFADE ETMENİN BİR BİÇİMİ OLUŞTURDU. 2014 YILINDA RESİM YAPMANIN FİKİRLERİNİ İFADE ETMEYE YETERLİ OLMADIĞINI ANLAYARAK ÜÇ BOYUTLU MODELLEME KONUSUNDA UZMANLAŞMAYA KARAR VERDİ. ÜÇ BOYUTLU MODELLEME İLE MÜKEMMELE ULAŞMAK İÇİN HER BİR DETAYI ÖZENLE TASARLAMAK AMİN'İN EN BÜYÜK TUTKUSU. BU ALANDAKİ MERAKI ONA YENİ ÇIKAN TÜM ARAÇLARI KULLANARAK DİJİTAL SANAT ALANINDA DAİMA KENDİNİ GELİŞTİRMEK KONUSUNDA İLHAM VERİYOR.